4.9 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Casper Nirvana S200.1362-BX00A-G-F Laptop Fiyatları

Casper Nirvana S200.1362-BX00A-G-F i7-13620H 16 GB 2 TB NVMe SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: CasperExcalibur

59.219,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 59219.06
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 2TB SSD 16" W11H Laptop S200.1362-BX00A-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

59.681,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 59681.02
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 2TB SSD 16" W11H Laptop S200.1362-BX00A-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

60.794,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 60794.04
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 2TB SSD 16" W11H Laptop S200.1362-BX00A-G-F - 2 TB - 16 GB

Satıcı: Casper Excalibur | 4 yorum

60.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 60899.00
Casper Nirvana S200 300Nıt İ7-13620H 16Gb Ddr5 2Tb Ssd 16" W11h Laptop S200.1362-Bx00a-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

60.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 60899.00
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 16GB DDR5 RAM 2TB SSD W11H S200.1362-BX00A-G-F-D2D1

Satıcı: Casper Excalibur

65.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

6 65309
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 16GB DDR5 RAM 2TB SSD W11H S200.1362-BX00A-G-F-D200

Satıcı: Casper Excalibur

65.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

7 65309
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 16GB DDR5 RAM 2TB SSD W11H S200.1362-BX00A-G-F-KM35S

Satıcı: Casper Excalibur

65.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 65309

Casper Nirvana S200.1362-BX00A-G-F Laptop Fiyat Geçmişi

Casper Nirvana S200.1362-BX00A-G-F Laptop Temel Özellikleri

Casper Nirvana S200.1362-BX00A-G-F Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Kalınlık 18.3 mm
• Ağırlık 1.80 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13620H
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• HDMI Var
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dolby Ses 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 54.72 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Casper Nirvana S200.1362-BX00A-G-F Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.