Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.1362-CF00X-G-F i7-13620H 24 GB 1 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
49.349,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
1 49349.06
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-CF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
49.783,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 49783.02
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-CF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
50.661,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 50661.54
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-CF00X-G-F - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
50.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 50799.00
Casper Nirvana S200 300Nıt İ7-13620H 24Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" Freedos Laptop S200.1362-Cf00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
50.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
5 50799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK