Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.1362-CV00A-G-F i7-13620H 24 GB 500 GB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
51.135,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 51135.06
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S200.1362-CV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
51.645,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 51645.02
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S200.1362-CV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
52.495,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 52495.04
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 480GB SSD 16" W11H Laptop S200.1362-CV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
52.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 52709
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S200.1362-CV00A-G-F - 500 GB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
52.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 52699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK