Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.1362-CX00X-G-F i7-13620H 24 GB 2 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
59.971,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 59971.06
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-CX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
60.465,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 60465.02
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-CX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
61.566,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 61566.04
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-CX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
61.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
4 61709
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-CX00X-G-F - 2 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
61.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 61699.00
Casper Nirvana S200 300Nıt İ7-13620H 24Gb Ddr5 2Tb Ssd 16" Freedos Laptop S200.1362-Cx00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
61.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 61699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK