Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.1362-DF00A-G-F i7-13620H 32 GB 1 TB NVMe SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
57.621,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 57621.06
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S200.1362-DF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
58.113,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 58113.02
Casper Nirvana S200 16" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD W11 Home Laptop S200.1362-DF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
59.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
3 59309
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S200.1362-DF00A-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 4 yorum
59.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 59299.00
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 32GB DDR5 RAM 1TB SSD W11H S200.1362-DF00A-G-F-D2D1 Satıcı: Casper Excalibur
63.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
5 63709
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 32GB DDR5 RAM 1TB SSD W11H S200.1362-DF00A-G-F-KM35S Satıcı: Casper Excalibur
63.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
6 63709
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK