Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.1362-DF00R-G-F i7-13620H 32 GB 1 TB NVMe SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
62.791,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
1 62791.06
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11Pro Laptop S200.1362-DF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
63.405,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
2 63405.02
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11Pro Laptop S200.1362-DF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
64.461,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 64461.04
Casper Nirvana S200 16" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD W11 Pro Laptop S200.1362-DF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
64.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
4 64709
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11Pro Laptop S200.1362-DF00R-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
64.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 64699.00
CASPER Nirvana S200 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11Pro Laptop S200.1362-DF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
64.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
6 64699.00
Casper Nirvana S200 300Nıt İ7-13620H 32Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" W11pro Laptop S200.1362-Df00r-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
64.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 64699.00
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 32GB DDR5 RAM 1TB SSD W11P S200.1362-DF00R-G-F-KM35S Satıcı: Casper Excalibur
68.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
8 68809
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 32GB DDR5 RAM 1TB SSD W11P S200.1362-DF00R-G-F-D2D1 Satıcı: Casper Excalibur
68.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
9 68809
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK