Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.1362-DV00R-G-F i7-13620H 32 GB 500 GB NVMe SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
60.911,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 60911.06
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 500GB SSD 16" W11P Laptop S200.1362-DV00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
61.445,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 61445.02
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 500GB SSD 16" W11P Laptop S200.1362-DV00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
62.531,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
3 62531.04
Casper Nirvana S200 16" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 RAM 480GB NVME SSD W11 Pro Laptop S200.1362-DV00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
62.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
4 62709
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 500GB SSD 16" W11P Laptop S200.1362-DV00R-G-F - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
62.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 62699.00
Casper Nirvana S200 300Nıt İ7-13620H 32Gb Ddr5 500Gb Ssd 16" W11p Laptop S200.1362-Dv00r-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
62.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
6 62699.00
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 32GB DDR5 RAM 500GB SSD W11P S200.1362-DV00R-G-F-D200 Satıcı: Casper Excalibur
66.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
7 67009
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 32GB DDR5 RAM 500GB SSD W11P S200.1362-DV00R-G-F-KM35S Satıcı: Casper Excalibur
66.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
8 67009
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK