Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.1362-DV00X-G-F i7-13620H 32 GB 500 GB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
51.981,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 51981.06
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-DV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
52.429,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 52429.02
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-DV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
53.363,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
3 53363.54
Casper Nirvana S200 16" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 RAM 480GB NVME SSD Freedos Laptop S200.1362-DV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
53.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 53509
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-DV00X-G-F - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 6 yorum
53.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 53499.00
Casper Nirvana S200 300Nıt İ7-13620H 32Gb Ddr5 500Gb Ssd 16" Freedos Laptop S200.1362-Dv00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
53.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 53499.00
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 32GB DDR5 RAM 500GB SSD Freedos S200.1362-DV00X-G-F-D200 Satıcı: Casper Excalibur
58.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
7 58109
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 32GB DDR5 RAM 500GB SSD Freedos S200.1362-DV00X-G-F-KM35S Satıcı: Casper Excalibur
58.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
8 58109
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK