Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.1362-EF00A-G-F i7-13620H 64 GB 1 TB NVMe SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
75.481,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 75481.06
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 64GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S200.1362-EF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
76.145,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 76145.02
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 64GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S200.1362-EF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
77.488,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 77488.54
Casper Nirvana S200 16" 300NIT Core i7-13620H 64GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD W11 Home Laptop S200.1362-EF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
77.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
4 77709
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 64GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S200.1362-EF00A-G-F - 1 TB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 4 yorum
77.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 77699.00
Casper Nirvana S200 300Nıt İ7-13620H 64Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" W11h Laptop S200.1362-Ef00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
77.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
6 77699.00
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 64GB DDR5 RAM 1TB SSD W11H S200.1362-EF00A-G-F-D2D1 Satıcı: Casper Excalibur
81.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
7 81309
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 64GB DDR5 RAM 1TB SSD W11H S200.1362-EF00A-G-F-KM35S Satıcı: Casper Excalibur
81.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
8 81309
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK