Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
CASPER Nirvana S200 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 1TB SSD 16\" W11Pro Laptop S200.1362-BF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
55.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 55499.00
Casper Nirvana S200.1362-EF00R-G-F i7-13620H 64 GB 1 TB NVMe SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
80.745,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 80745.06
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 64GB DDR5 1TB SSD 16" W11Pro Laptop S200.1362-EF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
81.437,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 81437.02
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 64GB DDR5 1TB SSD 16" W11Pro Laptop S200.1362-EF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
82.892,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 82892.54
Casper Nirvana S200 16" 300NIT Core i7-13620H 64GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD W11 Pro Laptop S200.1362-EF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
83.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
5 83109
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 64GB DDR5 1TB SSD 16" W11Pro Laptop S200.1362-EF00R-G-F - 1 TB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur
83.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 83099.00
Casper Nirvana S200 300Nıt İ7-13620H 64Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" W11pro Laptop S200.1362-Ef00r-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
83.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 83099.00
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 64GB DDR5 RAM 1TB SSD W11P S200.1362-EF00R-G-F-D2D1 Satıcı: Casper Excalibur
86.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
8 86509
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK