Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.1362-EF00X-G-F i7-13620H 64 GB 1 TB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
71.815,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 71815.06
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 64GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-EF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
72.421,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 72421.02
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 64GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-EF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
73.725,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
3 73725.04
Casper Nirvana S200 16" 300NIT Core i7-13620H 64GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD Freedos Laptop S200.1362-EF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
73.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
4 73909
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 64GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-EF00X-G-F - 1 TB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 6 yorum
73.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 73899.00
CASPER Nirvana S200 300NIT i7-13620H 64GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-EF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
73.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 73899.00
Casper Nirvana S200 300Nıt İ7-13620H 64Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" Freedos Laptop S200.1362-Ef00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
73.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
7 73899.00
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 64GB DDR5 RAM 1TB SSD Freedos S200.1362-EF00X-G-F-KM35S Satıcı: Casper Excalibur
77.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
8 77709
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 64GB DDR5 RAM 1TB SSD Freedos S200.1362-EF00X-G-F-CANEX16 Satıcı: Casper Excalibur
79.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
9 80009
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK