Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.1362-EV00A-G-F i7-13620H 64 GB 500 GB NVMe SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
73.601,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 73601.06
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 64GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S200.1362-EV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
74.185,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 74185.02
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 64GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S200.1362-EV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
75.558,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 75558.54
Casper Nirvana S200 16" 300NIT Core i7-13620H 64GB DDR5 RAM 480GB NVME SSD W11 Home Laptop S200.1362-EV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
75.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
4 75709
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 64GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S200.1362-EV00A-G-F - 500 GB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 4 yorum
75.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 75699.00
Casper Nirvana S200 300Nıt İ7-13620H 64Gb Ddr5 500Gb Ssd 16" W11h Laptop S200.1362-Ev00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
75.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
6 75699.00
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 64GB DDR5 RAM 500GB SSD W11H S200.1362-EV00A-G-F-KM35S Satıcı: Casper Excalibur
79.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
7 79409
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK