Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.1362-EV00R-G-F i7-13620H 64 GB 500 GB NVMe SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
78.771,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 78771.06
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 64GB DDR5 500GB SSD 16" W11P Laptop S200.1362-EV00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
79.477,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 79477.02
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 64GB DDR5 500GB SSD 16" W11P Laptop S200.1362-EV00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
80.866,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 80866.04
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 64GB DDR5 500GB SSD 16" W11P Laptop S200.1362-EV00R-G-F - 500 GB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur
81.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 81099.00
Casper Nirvana S200 300Nıt İ7-13620H 64Gb Ddr5 500Gb Ssd 16" W11p Laptop S200.1362-Ev00r-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
81.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 81099.00
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 64GB DDR5 RAM 500GB SSD W11P S200.1362-EV00R-G-F-D200 Satıcı: Casper Excalibur
84.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
6 84609
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 64GB DDR5 RAM 500GB SSD W11P S200.1362-EV00R-G-F-D2D1 Satıcı: Casper Excalibur
84.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
7 84609
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 64GB DDR5 RAM 500GB SSD W11P S200.1362-EV00R-G-F-OFM365 Satıcı: Casper Excalibur
95.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
8 95109
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK