Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.1362-EV00X-G-F i7-13620H 64 GB 500 GB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
69.841,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 69841.06
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 64GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-EV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
70.461,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
2 70461.02
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 64GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-EV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
71.698,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 71698.54
Casper Nirvana S200 16" 300NIT Core i7-13620H 64GB DDR5 RAM 480GB NVME SSD Freedos Laptop S200.1362-EV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
71.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
4 71909
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 64GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-EV00X-G-F - 500 GB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 6 yorum
71.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 71899.00
CASPER Nirvana S200 300NIT i7-13620H 64GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-EV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
71.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 71899.00
Casper Nirvana S200 300Nıt İ7-13620H 64Gb Ddr5 500Gb Ssd 16" Freedos Laptop S200.1362-Ev00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
71.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
7 71899.00
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 64GB DDR5 RAM 500GB SSD Freedos S200.1362-EV00X-G-F-KM35S Satıcı: Casper Excalibur
75.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
8 75809
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 64GB DDR5 RAM 500GB SSD Freedos S200.1362-EV00X-G-F-CANEX16 Satıcı: Casper Excalibur
78.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
9 78109
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK