Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.1362-EX00X-G-F i7-13620H 64 GB 2 TB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
82.343,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 82343.06
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 64GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-EX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
83.005,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 83005.02
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 64GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-EX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
84.533,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 84533.04
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 64GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-EX00X-G-F - 2 TB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 6 yorum
84.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
4 84699.00
CASPER Nirvana S200 300NIT i7-13620H 64GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-EX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
84.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 84699.00
Casper Nirvana S200 300Nıt İ7-13620H 64Gb Ddr5 2Tb Ssd 16" Freedos Laptop S200.1362-Ex00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
84.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 84699.00
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 64GB DDR5 RAM 2TB SSD Freedos S200.1362-EX00X-G-F-KM35S Satıcı: Casper Excalibur
88.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
7 88109
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK