Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.255H-BV00X-G-F Ultra 7-255H 16 GB 500 GB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
51.793,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 51793.06
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 500GB SSD Freedos 16" S200.255H-BV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
52.233,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 52233.02
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 500GB SSD Freedos 15.6" S200.255H-BV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
53.170,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
3 53170.54
CASPER Nirvana S200 Intel Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 480GB SSD Freedos 16" S200.255H-BV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
53.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
4 53309
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7 255H 16GB Ddr5 500GB SSD Freedos 16" S200.255H-BV00X-G-F - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
53.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 53299.00
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7-255H 16Gb Ddr5 500Gb Ssd Freedos 16" S200.255h-Bv00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
53.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 53299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK