Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.255H-BX00A-G-F Ultra 7-255H 16 GB 2 TB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
67.961,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
1 67961.06
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 2TB SSD W11H 16" S200.255H-BX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
68.599,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 68599.02
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 2TB SSD W11H 15.6" S200.255H-BX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
69.768,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
3 69768.54
CASPER Nirvana S200 Intel Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 2TB SSD W11H 16" S200.255H-BX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
4 70009
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7 255H 16GB DDR5 2TB SSD W11H 16" S200.255H-BX00A-G-F - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 69999.00
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7-255H 16Gb Ddr5 2Tb Ssd W11h 16" S200.255h-Bx00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 69999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK