Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.255H-BX00X-G-F Ultra 7-255H 16 GB 2 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
64.295,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 64295.06
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 2TB SSD Freedos 16" S200.255H-BX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
64.875,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 64875.02
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 2TB SSD Freedos 15.6" S200.255H-BX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
66.005,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
3 66005.04
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7 255H 16GB DDR5 2TB SSD Freedos 16" S200.255H-BX00X-G-F - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
66.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 66199.00
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7-255H 16Gb Ddr5 2Tb Ssd Freedos 16" S200.255h-Bx00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
66.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 66199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK