Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.255H-CF00A-G-F Ultra 7 255H 24 GB 1 TB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
61.945,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 61945.06
Casper Nirvana S200 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S200.255H-CF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
62.425,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 62425.02
Casper Nirvana S200 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S200.255H-CF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
63.592,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 63592.54
Casper Nirvana S200 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S200.255H-CF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
63.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
4 63709
Casper Nirvana S200 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S200.255H-CF00A-G-F - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
63.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 63699.00
Casper Nirvana S200 300Nıt Intel Core Ultra 7-255H 24Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" W11h Laptop S200.255h-Cf00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
63.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 63699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK