Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.255H-CF00R-G-F Ultra 7 255H 24 GB 1 TB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
67.209,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 67209.06
Casper Nirvana S200 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11P Laptop S200.255H-CF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
67.717,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 67717.02
Casper Nirvana S200 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11P Laptop S200.255H-CF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
68.996,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 68996.54
Casper Nirvana S200 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11P Laptop S200.255H-CF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
69.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
4 69109
Casper Nirvana S200 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11P Laptop S200.255H-CF00R-G-F - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
69.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 69099.00
Casper Nirvana S200 300Nıt Intel Core Ultra 7-255H 24Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" W11p Laptop S200.255h-Cf00r-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
69.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 69099.00
Casper Nirvana S200 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11P Laptop S200.255H-CF00R-G-F - 1 TB - 24 GB
Satıcı: ETDBilgisayar
70.743,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
7 70743.99
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK