Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.255H-DF00R-G-F Ultra 7-255H 32 GB 1 TB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
71.627,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 71627.06
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 1TB SSD W11P 16" S200.255H-DF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
72.323,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 72323.02
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 1TB SSD W11P 15.6" S200.255H-DF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
73.532,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 73532.04
CASPER Nirvana S200 Intel Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 1TB SSD W11P 16" S200.255H-DF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
73.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
4 73809
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7 255H 32GB Ddr5 1tb SSD W11P 16" S200.255H-DF00R-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
73.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 73799.00
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7-255H 32Gb Ddr5 1Tb Ssd W11p 16" S200.255h-Df00r-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
73.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 73799.00
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7 255H 32GB Ddr5 1tb SSD W11P 16" S200.255H-DF00R-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: ETDBilgisayar
75.523,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
7 75523.99
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK