Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.255H-DV00A-G-F Ultra 7-255H 32 GB 500 GB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
64.483,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
1 64483.06
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 500GB SSD W11H 16" S200.255H-DV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
65.071,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 65071.02
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 500GB SSD W11H 15.6" S200.255H-DV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
66.198,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 66198.04
CASPER Nirvana S200 Intel Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 480GB SSD W11H 16" S200.255H-DV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
66.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 66409
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7 255H 32GB Ddr5 500GB SSD W11H 16" S200.255H-DV00A-G-F - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
66.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 66399.00
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7-255H 32Gb Ddr5 500Gb Ssd W11h 16" S200.255h-Dv00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
66.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
6 66399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK