Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.255H-DX00A-G-F Ultra7 255H 32 GB 2 TB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
76.985,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 76985.06
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 2TB SSD W11H 16" S200.255H-DX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
77.615,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
2 77615.02
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 2TB SSD W11H 15.6" S200.255H-DX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
79.032,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
3 79032.54
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7 255H 32GB DDR5 2TB SSD W11H 16" S200.255H-DX00A-G-F - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
79.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 79199.00
Casper Nirvana S200 Intel Core Ultra 7-255H 32Gb Ddr5 2Tb Ssd W11h 16" S200.255h-Dx00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
79.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
5 79199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK