Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana 300Nıt Series 2 Core 9-270H 16Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" W11H Laptop S200.270H-Bf00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
61.053,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
1 61053.02
CASPER Nirvana 300NIT Series 2 Core 9-270H 16GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S200.270H-BF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
62.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
2 62309
CASPER Nirvana S200 300NIT Intel Core 9-270H 16GB DDR5 RAM 1TB SSD W11H S200.270H-BF00A-G-F-KM35S Satıcı: Casper Excalibur
63.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
3 63609
CASPER Nirvana S200 300NIT Intel Core 9-270H 16GB DDR5 RAM 1TB SSD W11H S200.270H-BF00A-G-F-D2D1 Satıcı: Casper Excalibur
63.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
4 63609
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK