Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200 300Nıt Series 2 Core 9-270H 16Gb Ddr5 2Tb Ssd 16" Freedos Laptop S200.270H-Bx00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
67.913,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 67913.02
CASPER Nirvana S200 300NIT Intel Core 9-270H 16GB DDR5 RAM 2TB SSD Freedos S200.270H-BX00X-G-F-D2D1 Satıcı: Casper Excalibur
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 70009
CASPER Nirvana S200 300NIT Intel Core 9-270H 16GB DDR5 RAM 2TB SSD Freedos S200.270H-BX00X-G-F-D200 Satıcı: Casper Excalibur
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 70009
CASPER Nirvana S200 300NIT Intel Core 9-270H 16GB DDR5 RAM 2TB SSD Freedos S200.270H-BX00X-G-F-CANEX16 Satıcı: Casper Excalibur
72.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
4 72209
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK