Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
CASPER Nirvana S200 300NIT Series 2 Core 9-270H 32GB DDR5 2TB SSD 16" W11H Laptop S200.270H-DX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
73.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
1 73209
Casper Nirvana S200 300Nıt Series 2 Core 9-270H 32Gb Ddr5 2Tb Ssd 16" W11H Laptop S200.270H-Dx00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
80.751,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 80751.02
CASPER Nirvana S200 300NIT Intel Core 9-270H 32GB DDR5 RAM 2TB SSD W11H S200.270H-DX00A-G-F-KM35S Satıcı: Casper Excalibur
81.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
3 81909
CASPER Nirvana S200 300NIT Intel Core 9-270H 32GB DDR5 RAM 2TB SSD W11H S200.270H-DX00A-G-F-CANEX16 Satıcı: Casper Excalibur
84.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
4 84109
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK