Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200 300Nıt Series 2 Core 9-270H 64Gb Ddr5 500GB Ssd 16" Freedos Laptop S200.270H-Ev00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
82.515,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
1 82515.02
CASPER Nirvana S200 300NIT Intel Core 9-270H 64GB DDR5 RAM 500GB SSD Freedos S200.270H-EV00X-G-F-D200 Satıcı: Casper Excalibur
83.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
2 83509
CASPER Nirvana S200 300NIT Intel Core 9-270H 64GB DDR5 RAM 500GB SSD Freedos S200.270H-EV00X-G-F-D2D1 Satıcı: Casper Excalibur
83.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
3 83509
CASPER Nirvana S200 300NIT Intel Core 9-270H 64GB DDR5 RAM 500GB SSD Freedos S200.270H-EV00X-G-F-CANEX16 Satıcı: Casper Excalibur
85.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
4 85709
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK