Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Trendyol | 13 yorum
12.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 12509 Casper Nirvana X600.1155-8V00X-G-F Intel Core i5-1155G7 8 GB RAM 500GB NVME SSD GEN4 FreedosSatıcı: 3E TEKNO
13.450,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 13450.00 Casper Nirvana X600.1155-8V00X-G-F i5-1155G7 8 GB 500 GB NVME SSD Free Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: gülecteknoloji
13.774,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 13774.05 Casper Nirvana X600.1155-8V00X-G-F i5-1155G7 8 GB 500 GB NVME SSD Free Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: tiklasipariset
14.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 14499.00 Casper Nirvana X600.1155-8V00X-G-F Intel Core i5-1155G7 8 GB RAM 500GB NVME SSD GEN4 FreedosSatıcı: Tıkla sipariş et
15.189,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 15189.02 Casper Nirvana X600.1155-8V00X-G-F Intel Core i5-1155G7 8 GB RAM 500GB NVME SSD GEN4 FreedosSatıcı: Tıkla Sipariş Et
15.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
6 15499.00 Casper Nirvana X600.1155-8V00X-G-F Intel Core i5-1155G7 8 GB 15.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 16009 Casper X600.1155-8V00X-G-F Metalik GriSatıcı: ACCPAZAR - Turkcell Mağazası
24.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 24999.00