Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: FAST SHOPP
15.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 15999.00 Casper Nirvana X600.1235-8V00T-G-F Intel Core i5-1235U 8GB RAM 500GB NVME SSD Windows 11Satıcı: SAFAKBİLGİSAYARTALHA
16.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 16509 Casper Nirvana X600.1235-8v00t-g-f Intel Core I5-1235u 8gb Ram 500gb Nvme Ssd Windows 11Satıcı: Casper
17.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 17999.00 Casper Nirvana X600.1235-8V00T-G-F i5-1235U 8 GB 500 GB NVME SSD 15.6" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: Casper
18.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 18299.00 Casper Nirvana X600.1235-8V00T-G-F Intel Core i5-1235U 8GB RAM 500GB NVME SSD GEN4 Windows 11Satıcı: CASPER
18.527,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 18527.04 Casper Nirvana X600.1235-8V00T-G-F Intel Core i5-1235U 8GB RAM 500GB NVME SSD GEN4 Windows 11Satıcı: Casper Türkiye
18.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 18599.00 Casper Nirvana X600.1235-8V00t-G-F Intel Core İ5-1235U 8Gb Ram 500Gb Nvme Ssd Gen4 Windows 11Satıcı: Casper
18.717,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 18717.02 Casper Nirvana X600.1235-8V00T-G-F Dizüstü Bilgisayar Metalik GriSatıcı: Casper
18.859,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 18859.00 Casper Nirvana X600.1235-8E00T-G-F Intel® Core I5 1235U 8 GB Ram 500 GB Nvme SSD Intel® Iris Xe Graphics G7 15.6" W11 Home Metalik Gri NotebookSatıcı: Teknosa
18.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
9 19009 CASPER X600.1235-8E00T-G-F/Intel Core i5 1235U/8 GB RAM/500 GB SSD/15.6"/Win 11 Laptop Metalik Gri 18.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 19009 Casper Nirvana X600.1235-8e00t-G-F Intel® Core i5 1235u 8 Gb Ram 500 Gb Nvme Ssd Intel® Iris Xe Graphics G7 15.6" W11 Home Metalik Gri NotebookSatıcı: TEKNOSA
18.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 18999.00 Casper Nirvana X600 12.Nesil Core i5 1235U-8Gb-500Gb Ssd-15.6inc-W111 yorum
18.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 18999.00 Casper Nirvana X600.1235-8V00T-G-F Intel Core i5 1235U 15.6" 8 GB RAM 500 GB NVMe SSD Gen4 W11Home LaptopSatıcı: CASPER
19.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 19099.00