Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Casper
18.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 18299.00 Casper Nirvana X600.1235-8V00T-M-F Intel Core i5-1235U 8GB RAM 500GB NVME SSD GEN4 Windows 11Satıcı: CASPER
18.527,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 18527.04 Casper Nirvana X600.1235-8V00T-M-F Intel Core i5-1235U 8GB RAM 500GB NVME SSD Windows 11Satıcı: DartTech
18.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 18609 Casper Nirvana X600.1235-8v00t-m-f Intel Core I5-1235u 8gb Ram 500gb Nvme Ssd Gen4 Windows 11 Gece MavisiSatıcı: Casper
18.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
4 18599.00 Casper Nirvana X600.1235-8V00T-M-F Dizüstü Bilgisayar Gece MavisiSatıcı: Casper
18.859,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 18859.00 CASPER X600.1235-8E00T-M-F/Intel Core i5 1235U/8 GB Ram/500 GB SSD/15.6"/W11 Laptop Gece Mavisi 18.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 19009 Casper Nirvana X600 12.Nesil Core i5 1235U-8Gb-500Gb Ssd-15.6inc-W114 yorum
18.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 18999.00