Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: CASPER
15.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 15499.00 Casper Nirvana X600.1235-8V00X-M-F Intel Core i5-1235U 8GB RAM 500GB NVME SSD GEN4 FreedosSatıcı: CASPER
16.607,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 16607.04 Casper Nirvana X600.1235-8V00X-M-F Intel Core i5-1235U 8GB RAM 500GB NVME SSD FreedosSatıcı: CASPER
16.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 16709 Casper Nirvana X600.1235-8V00X-M-F i5-1235U 8 GB 500 GB NVME SSD 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: Casper
16.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
4 16699.00 Casper Nirvana X600.1235-8v00x-m-f Intel Core I5-1235u 8gb Ram 500gb Nvme Ssd Gen4 Freedos Gece MavisiSatıcı: Casper
16.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 16699.00