Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: CASPER | 2 yorum
18.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 19009 Casper Nirvana X600.1235-df00x-g-f Intel Core I5-1235u 32gb Ram 1tb Nvme Ssd FreedosSatıcı: Casper | 15 yorum
18.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
2 18999.00 Casper Nirvana X600.1235-DF00X-G-F i5-1235U 32 GB 1 TB NVME SSD 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: Casper
19.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
3 19999.00 Casper Nirvana X600.1235-DF00X-G-F Intel Core i5-1235U 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 FreedosSatıcı: CASPER
20.159,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 20159.04 Casper Nirvana X600.1235-Df00x-G-F Intel Core İ5-1235U 32Gb Ram 1Tb Nvme Ssd Gen4 FreedosSatıcı: Casper
20.383,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 20383.02 Casper Nirvana X600.1235-Df00X-G-F Intel Core i5 1235U 15.6" 32 GB RAM 1 TB NVMe SSD Gen4 FreeDOS LaptopSatıcı: CASPER
20.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 20799.00