Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Daimateknoloji
13.582,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
1 13582.80 Casper Nirvana X600.5500-Bv00x-G-F Amd Ryzen 5 5500U 16Gb 500Gb Ssd Freedos 15.6" FhdSatıcı: DOLGUN BİLİŞİM
13.993,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
2 13993.30 Casper Nirvana X600.5500-BV00X-G-F Ryzen 5-5500U 16 GB RAM 500GB NVME SSD FreedosSatıcı: Daimateknoloji
14.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 14000.00 Casper Nirvana X600.5500-BV00X-G-F R5-5500U 16 GB 500 GB NVME SSD 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: DolgunBilişim
14.598,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
4 14598.88 Casper Nirvana X600.5500-bv00x-g-f Ryzen 5-5500u 16 Gb Ram 500gb Nvme Ssd FreedosSatıcı: SANDALBİLİŞİM
14.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
5 14949.00 Casper Nirvana X600.5500-BV00X-G-F R5-5500U 16 GB 500 GB NVME SSD 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoev
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
6 14999.00 Casper Nirvana X600.5500-BV00X-G-F Ryzen 5-5500U 16 GB RAM 500GB NVME SSD FreedosSatıcı: DOLGUN BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ
15.130,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
7 15130.92 Casper Nirvana X600.5500-BV00X-G-F AMD Ryzen 5 5500U 16GB 500GB SSD Freedos 15.6\" FHD 15.364,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 15374 Casper Nirvana X600.5500-bv00x-g-f Ryzen 5-5500u 16 Gb Ram 500gb Nvme Ssd FreedosSatıcı: Woomino
15.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
9 15999.00 Casper Nirvana X600.5500-BV00X-G-F Amd Ryzen 5 5500U 12GB 512GB SSD Windows 11 Pro 15.6" Taşınabilir Bilgisayar + Boz ÇantaSatıcı: Bilgisayar Gezegeni
16.050,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
10 16060 Casper Nirvana X600.5500-BV00X-G-F Amd Ryzen 5 5500U 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro 15.6" Taşınabilir Bilgisayar + Boz ÇantaSatıcı: Bilgisayar Gezegeni
16.090,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
11 16100 Casper Nirvana X600.5500-BV00X-G-F Ryzen 5-5500U 16 GB RAM 500GB NVME SSD FreedosSatıcı: SANDAL BİLİŞİM
19.998,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
12 19998.00