Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: "Prime "
13.996,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 13996.50 Casper Nirvana X600.5700-Bv00x-G-F Amd Ryzen 7 5700U 16Gb 500Gb Ssd Freedos 15.6" FhdSatıcı: DOLGUN BİLİŞİM
14.787,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
2 14787.10 Casper Nirvana X600.5700-BV00X-G-F R7-5700U 16 GB 500 GB NVME SSD 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: DolgunBilişim
14.998,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
3 14998.88 Casper Nirvana X600.5700-BV00X-G-F Ryzen 7-5700U 16 GB RAM 500GB NVME SSD FreedosSatıcı: CASPER
15.039,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 15039.06 Casper Nirvana X600.5700-BV00X-G-F R7-5700U 16 GB 500 GB NVME SSD 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: Casper
15.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 15499.00 Casper Nirvana X600.5700-BV00X-G-F AMD Ryzen 7 5700U 16GB 500GB SSD Freedos 15.6\" FHD 15.758,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 15768 Casper Nirvana X600.5700-BV00X-G-F Ryzen 7-5700U 16 GB RAM 500GB NVME SSD FreedosSatıcı: Casper Türkiye
15.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
7 15999.00 Casper Nirvana X600.5700-bv00x-g-f Ryzen 7-5700u 16 Gb Ram 500gb Nvme Ssd FreedosSatıcı: Casper
15.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 15999.00 Casper Nirvana X600.5700-Bv00x-G-F-Wz Amd Ryzen 7 5700U 16Gb 1Tb Ssd 15.6" Fhd Freedos Tasinabilir BilgisayarSatıcı: Webzone
18.521,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
9 18521.02 Casper Nirvana X600.5700-BV00X-G-F-WZ Amd Ryzen 7 5700U 16GB 1tb SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar - GriSatıcı: webzone | 1 yorum
18.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
10 19009 Casper Nirvana X600.5700-BV00X-G-F-WZ1 Amd Ryzen 7 5700U 32GB 1tb SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar - GriSatıcı: webzone
19.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
11 20009