Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X600.7430-8F00X-G-F R5-7430U 8 GB 1 TB NVMe SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
25.849,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 25849.06
Casper Nirvana X600 Ryzen5-7430U 8GB 1TB SSD 15.6" Freedos Laptop X600.7430-8F00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
26.067,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 26067.02
Casper Nirvana X600 Ryzen5-7430U 8GB 1TB SSD 15.6" Freedos Laptop X600.7430-8F00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
26.536,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
3 26536.54
Casper Nirvana X600 Ryzen5-7430U 8GB 1TB SSD 15.6" Freedos Laptop X600.7430-8F00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
26.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
4 26609
Casper Nirvana X600 Ryzen5-7430U 8GB 1TB SSD 15.6" Freedos X600.7430-8F00X-G-F - 1 TB - 8 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 81 yorum
26.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 26599.00
CASPER Nirvana X600 Ryzen5-7430U 8GB 1TB SSD 15.6" Freedos Laptop X600.7430-8F00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
26.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 26599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK