Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X600.7430-8V00X-G-F R5-7430U 8 GB 500 GB NVMe SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
24.157,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 24157.06
Casper Nirvana X600 Ryzen5-7430U 8GB 500GB SSD 15.6" Freedos Laptop X600.7430-8V00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
24.401,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 24401.02
Casper Nirvana X600 Ryzen5-7430U 8GB 500GB SSD 15.6" Freedos Laptop X600.7430-8V00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
24.799,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 24799.54
Casper Nirvana X600.7430-8V00X-G-F AMD Ryzen 5-7430U 8GB RAM 500GB NVME SSD Freedos Satıcı: Casper Excalibur
24.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
4 24909
Casper Nirvana X600 Ryzen5-7430U 8GB 500GB SSD 15.6" Freedos Laptop X600.7430-8V00X-G-F - 500 GB - 8 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 81 yorum
24.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 24899.00
CASPER Nirvana X600 Ryzen5-7430U 8GB 500GB SSD 15.6" Freedos Laptop X600.7430-8V00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
24.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 24899.00
Casper Nirvana X600 Ryzen5-7430U 8Gb 500Gb Ssd 15.6" Freedos Laptop X600.7430-8V00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
24.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
7 24899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK