5.0 (2 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Casper Nirvana X600.7430-BV00R-G-F Laptop Fiyatları

Casper Nirvana X600 Ryzen5-7430U 16GB 500GB SSD 15.6" W11P Laptop X600.7430-BV00R-G-F - 500 GB - 16 GB

Satıcı: E-Orjinal

27.280,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 27280.07
Casper Nirvana X600.7430-BV00R-G-F R5-7430U 16 GB 500 GB NVMe SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: CasperExcalibur

35.907,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 35907.06
Casper Nirvana X600 Ryzen5-7430U 16GB 500GB SSD 15.6" W11P Laptop X600.7430-BV00R-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

36.259,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 36259.02
Casper Nirvana X600 Ryzen5-7430U 16GB 500GB SSD 15.6" W11P Laptop X600.7430-BV00R-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

36.862,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 36862.04
Casper Nirvana X600.7430-BV00R-G-F AMD Ryzen 5-7430U 16GB RAM 500GB NVME SSD Windows 11 Pro

Satıcı: Casper Excalibur

36.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 37009
Casper Nirvana X600 Ryzen5-7430U 16GB 500GB SSD 15.6" W11P Laptop X600.7430-BV00R-G-F - 500 GB - 16 GB

Satıcı: Casper Excalibur

36.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 36999.00
CASPER Nirvana X600 Ryzen5-7430U 16GB 500GB SSD 15.6" W11P Laptop X600.7430-BV00R-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

36.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 36999.00
Casper Nirvana X600 Ryzen5-7430U 16Gb 500Gb Ssd 15.6" W11p Laptop X600.7430-Bv00r-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

36.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

8 36999.00

Casper Nirvana X600.7430-BV00R-G-F Laptop Fiyat Geçmişi

Casper Nirvana X600.7430-BV00R-G-F Laptop Temel Özellikleri

Casper Nirvana X600.7430-BV00R-G-F Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Kalınlık 19.2 mm
• Ağırlık 1.60 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 5
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 5 7430U
• İşlemci Temel Frekans 2.3 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.3 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 6 Adet
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 15 MB
• Transistör Mesafesi 7 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 15 W
• İşlemci Teknolojileri AMD Enhanced Virus Protection (NX bit) AMD FreeSync CPU Socket FP6 HDCP Version Supported 2.2 Miracast Multi-Monitor Support Multithreading (SMT) USB Type-C® DisplayPort™ Alternate Mode

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR4
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 500 GB
• Depolama Desteği 1 x M.2 SSD

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2
• USB Type-C Adedi 1
• HDMI Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Kamera Özellikleri 720p
• Diğer Özellikler Dolby Ses 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 38.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 2 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon Graphics
• Dahili Grafik Temel Frekans 1800 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX Version 12 DisplayPort Extensions Adaptive-Sync DisplayPort Max Refresh Rates (SDR) 3840x2160 @ 60Hz DisplayPort Version 2.0 GPU Max. Memory 2 GB HBR3 HDCP Version Supported 2.2 HDR Metadata OpenCL™ 2.2 OpenGL 4.6 1920x1080 @ 240Hz 2560x1440 @ 180Hz 3440x1440 @ 144Hz

Casper Nirvana X600.7430-BV00R-G-F Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.