Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X650.1342-8V00T-G-F i5-13420H 8 GB 500 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
28.293,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 28293.06
Casper Nirvana X650 i5-13420H 8GB DDR5 500GB SSD W11H 15.6" Laptop X650.1342-8V00T-G-F Satıcı: Casper Excalibur
28.615,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 28615.02
Casper Nirvana X650 i5-13420H 8GB DDR5 500GB SSD W11H 15.6" Laptop X650.1342-8V00T-G-F Satıcı: Casper Excalibur
29.045,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
3 29045.54
Casper Nirvana X650 i5-13420H 8GB DDR5 480GB SSD W11H 15.6" Laptop X650.1342-8V00T-G-F Satıcı: Casper Excalibur
29.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
4 29209
Casper Nirvana X650 I5-13420H 8GB DDR5 500GB SSD Windows 11 Home 15.6" Taşınabilir Bilgisayar X650.1342-8V00T-G-F - 500 GB - 8 GB
Satıcı: Casper Excalibur
29.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
5 29199.00
CASPER Nirvana X650 i5-13420H 8GB DDR5 500GB SSD W11H 15.6" Laptop X650.1342-8V00T-G-F Satıcı: Casper Excalibur
29.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 29199.00
Casper Nirvana X650 İ5-13420H 8Gb Ddr5 500Gb Ssd W11h 15.6" Laptop X650.1342-8V00t-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
29.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 29199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK