Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X650.1342-BF00P-G-F i5-13420H 16 GB 1 TB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
34.591,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 34591.06
Casper Nirvana X650 i5-13420H 16GB DDR5 1TB SSD W11H 15.6" Laptop X650.1342-BF00P-G-F Satıcı: Casper Excalibur
34.887,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 34887.02
Casper Nirvana X650 i5-13420H 16GB DDR5 1TB SSD W11H 15.6" Laptop X650.1342-BF00P-G-F Satıcı: Casper Excalibur
35.511,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
3 35511.04
Casper Nirvana X650 I5-13420H 16GB DDR5 1TB SSD Windows 11 Home 15.6" X650.1342-BF00A-G-F - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 1 yorum
35.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 35599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK