Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X650.1342-BF00X-G-F i5-13420H 16 GB 1 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
30.831,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 30831.06
Casper Nirvana X650 i5-13420H 16GB DDR5 1TB SSD Freedos 15.6" Laptop X650.1342-BF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
31.065,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 31065.02
Casper Nirvana X650 i5-13420H 16GB DDR5 1TB SSD Freedos 15.6" Laptop X650.1342-BF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
31.651,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
3 31651.04
Casper Nirvana X650 I5-13420H 16GB DDR5 1TB SSD Freedos 15.6" X650.1342-BF00X-G-F - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 6 yorum
31.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 31699.00
CASPER Nirvana X650 i5-13420H 16GB DDR5 1TB SSD Freedos 15.6" Laptop X650.1342-BF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
31.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 31699.00
Casper Nirvana X650.1342-BF00X-G-F i5-13420H 16 GB 1 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: LuxuryAudio
31.959,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 31959.06
Casper Nirvana X650 i5-13420H 16GB DDR5 1TB SSD Freedos 15.6" Laptop X650.1342-BF00X-G-F Satıcı: EnSonu
32.299,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
7 32299.05
Casper Nirvana X650 I5-13420H 16GB DDR5 1TB SSD Freedos 15.6" X650.1342-BF00X-G-F - 1 TB - 16 GB
Satıcı: EnSonu | 6 yorum
33.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
8 33999.00
Casper Nirvana X650 i5-13420H 16GB DDR5 1TB SSD Freedos 15.6" Laptop X650.1342-BF00X-G-F Satıcı: EnSonu
41.326,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
9 41326.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK