Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X650.1342-BX00X-G-F i5-13420H 16 GB 2 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
40.889,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 40889.06
Casper Nirvana X650 i5-13420H 16GB DDR5 2TB SSD Freedos 15.6" Laptop X650.1342-BX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
41.257,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 41257.02
Casper Nirvana X650 i5-13420H 16GB DDR5 2TB SSD Freedos 15.6" Laptop X650.1342-BX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
41.976,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 41976.54
Casper Nirvana X650 i5-13420H 16GB DDR5 2TB SSD Freedos 15.6" Laptop X650.1342-BX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
42.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 42109
Casper Nirvana X650 I5-13420H 16GB DDR5 2TB SSD Freedos 15.6" X650.1342-BX00X-G-F - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
42.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 42099.00
CASPER Nirvana X650 i5-13420H 16GB DDR5 2TB SSD Freedos 15.6" Laptop X650.1342-BX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
42.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
6 42099.00
Casper Nirvana X650 İ5-13420H 16Gb Ddr5 2Tb Ssd Freedos 15.6" Laptop X650.1342-Bx00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
42.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 42099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK