Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X650.1342-CF00P-G-F i5-13420H 24 GB 1 TB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
38.821,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 38821.06
Casper Nirvana X650 i5-13420H 24GB DDR5 1TB SSD 15.6" W11H Laptop X650.1342-CF00P-G-F Satıcı: Casper Excalibur
39.199,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
2 39199.02
Casper Nirvana X650 i5-13420H 24GB DDR5 1TB SSD 15.6" W11H Laptop X650.1342-CF00P-G-F Satıcı: Casper Excalibur
39.853,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 39853.54
Casper Nirvana X650 i5-13420H 24GB DDR5 1TB SSD 15.6" W11H Laptop X650.1342-CF00A-G-F - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 1 yorum
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 39999.00
CASPER Nirvana X650 i5-13420H 24GB DDR5 1TB SSD 15.6" W11H Laptop X650.1342-CF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 39999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK