Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X650.1342-CF00X-G-F i5-13420H 24 GB 1 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
34.591,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 34591.06
Casper Nirvana X650 i5-13420H 24GB DDR5 1TB SSD 15.6" Freedos Laptop X650.1342-CF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
34.887,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 34887.02
Casper Nirvana X650 i5-13420H 24GB DDR5 1TB SSD 15.6" Freedos Laptop X650.1342-CF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
35.511,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
3 35511.04
Casper Nirvana X650 i5-13420H 24GB DDR5 1TB SSD 15.6" Freedos Laptop X650.1342-CF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
35.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
4 35609
Casper Nirvana X650 i5-13420H 24GB DDR5 1TB SSD 15.6" Freedos Laptop X650.1342-CF00X-G-F - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 3 yorum
35.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 35599.00
CASPER Nirvana X650 i5-13420H 24GB DDR5 1TB SSD 15.6" Freedos Laptop X650.1342-CF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
35.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 35599.00
Casper Nirvana X650 İ5-13420H 24Gb Ddr5 1Tb Ssd 15.6" Freedos Laptop X650.1342-Cf00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
35.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 35599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK