Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X650.1342-CX00X-G-F i5-13420H 24 GB 2 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
44.837,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 44837.06
Casper Nirvana X650 i5-13420H 24GB DDR5 2TB SSD 15.6" Freedos Laptop X650.1342-CX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
45.177,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 45177.02
Casper Nirvana X650 i5-13420H 24GB DDR5 2TB SSD 15.6" Freedos Laptop X650.1342-CX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
46.029,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 46029.54
Casper Nirvana X650 i5-13420H 24GB DDR5 2TB SSD 15.6" Freedos Laptop X650.1342-CX00X-G-F - 2 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
46.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 46099.00
Casper Nirvana X650 İ5-13420H 24Gb Ddr5 2Tb Ssd 15.6" Freedos Laptop X650.1342-Cx00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
46.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 46099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK