Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X650 i5-13420H 32GB DDR5 1TB SSD W11H 15.6" Laptop X650.1342-DF00P-G-F Satıcı: Casper Excalibur
42.555,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 42555.54
Casper Nirvana X650.1342-DF00P-G-F i5-13420H 32 GB 1 TB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
43.051,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 43051.06
Casper Nirvana X650 i5-13420H 32GB DDR5 1TB SSD W11H 15.6" Laptop X650.1342-DF00P-G-F Satıcı: Casper Excalibur
43.119,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 43119.02
Casper Nirvana X650 I5-13420H 32GB DDR5 1TB SSD Windows 11 Home 15.6" X650.1342-DF00A-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 2 yorum
43.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 43999.00
CASPER Nirvana X650 i5-13420H 32GB DDR5 1TB SSD W11H 15.6" Laptop X650.1342-DF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
43.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 43999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK