Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X650.1342-DF00X-G-F i5-13420H 32 GB 1 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
38.727,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 38727.06
Casper Nirvana X650 i5-13420H 32GB DDR5 1TB SSD Freedos 15.6" Laptop X650.1342-DF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
39.101,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 39101.02
Casper Nirvana X650 i5-13420H 32GB DDR5 1TB SSD Freedos 15.6" Laptop X650.1342-DF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
39.757,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 39757.04
Casper Nirvana X650 i5-13420H 32GB DDR5 1TB SSD Freedos 15.6" Laptop X650.1342-DF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
39.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
4 39909
Casper Nirvana X650 I5-13420H 32GB DDR5 1TB SSD Freedos 15.6" X650.1342-DF00X-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 5 yorum
39.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 39899.00
CASPER Nirvana X650 i5-13420H 32GB DDR5 1TB SSD Freedos 15.6" Laptop X650.1342-DF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
39.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 39899.00
Casper Nirvana X650 İ5-13420H 32Gb Ddr5 1Tb Ssd Freedos 15.6" Laptop X650.1342-Df00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
39.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
7 39899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK