Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X650.1342-DV00P-G-F i5-13420H 32 GB 500 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
41.077,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
1 41077.06
Casper Nirvana X650 i5-13420H 32GB DDR5 500GB SSD W11H 15.6" Laptop X650.1342-DV00P-G-F Satıcı: Casper Excalibur
41.453,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
2 41453.02
Casper Nirvana X650 i5-13420H 32GB DDR5 500GB SSD W11H 15.6" Laptop X650.1342-DV00P-G-F Satıcı: Casper Excalibur
42.169,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 42169.54
Casper Nirvana X650 I5-13420H 32GB DDR5 500GB SSD Windows 11 Home 15.6" Taşınabilir Bilgisayar X650.1342-DV00A-G-F - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
42.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 42299.00
CASPER Nirvana X650 i5-13420H 32GB DDR5 500GB SSD W11H 15.6" Laptop X650.1342-DV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
42.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 42299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK