Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X650.1342-DV00X-G-F i5-13420H 32 GB 500 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
37.129,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 37129.06
Casper Nirvana X650 i5-13420H 32GB DDR5 500GB SSD Freedos 15.6" Laptop X650.1342-DV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
37.435,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 37435.02
Casper Nirvana X650 i5-13420H 32GB DDR5 500GB SSD Freedos 15.6" Laptop X650.1342-DV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
38.116,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
3 38116.54
Casper Nirvana X650 i5-13420H 32GB DDR5 480GB SSD Freedos 15.6" Laptop X650.1342-DV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
38.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 38209
Casper Nirvana X650 I5-13420H 32GB DDR5 500GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar X650.1342-DV00X-G-F - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 3 yorum
38.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 38199.00
CASPER Nirvana X650 i5-13420H 32GB DDR5 500GB SSD Freedos 15.6" Laptop X650.1342-DV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
38.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 38199.00
Casper Nirvana X650 İ5-13420H 32Gb Ddr5 500Gb Ssd Freedos 15.6" Laptop X650.1342-Dv00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
38.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 38199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK
16 yorum