Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Casper Nirvana X650 I7-13620H 16GB DDR5 1TB SSD Freedos 15.6" X650.1362-BF00X-G-F - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 2 yorum
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 35999.00
Casper Nirvana X650 i7-13620H 16GB DDR5 1TB SSD Freedos 15.6" Laptop X650.1362-BF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 36009
CASPER Nirvana X650 i7-13620H 16GB 1TB SSD 15.6" Freedos Laptop X650.1362-BF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 35999.00
Casper Nirvana X650 İ7-13620H 16Gb Ddr5 1Tb Ssd Freedos 15.6" Laptop X650.1362-Bf00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
4 35999.00
Casper Nirvana X650.1362-BF00X-G-F i7-13620H 16 GB 1 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
36.080,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
5 36080.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK