Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X650.1362-BV00A-G-F i7-13620H 16 GB 500 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
37.411,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 37411.06
Casper Nirvana X650 i7-13620H 16GB DDR5 480GB SSD W11H 15.6" Laptop X650.1362-BV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
38.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
2 38509
Casper Nirvana X650 I7-13620H 16GB DDR5 500GB SSD Windows 11 Home 15.6" Taşınabilir Bilgisayar X650.1362-BV00A-G-F - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
38.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 38499.00
Casper Nirvana X650 İ7-13620H 16Gb Ddr5 500Gb Ssd W11h 15.6" Laptop X650.1362-Bv00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
38.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 38499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK